Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 163973274

Koordinátor stavebných projektov

- [18.4. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Koordinátor stavebných projektov - 1
Koordinátor stavebných projektov - 2
Koordinátor stavebných projektov - 3
Koordinátor stavebných projektov - 4
Koordinátor stavebných projektov - 5
Hľadáme kolegu na pozícií Projektového manažéra - Koordinátora stavebných projektov.

Náplň práce:
Koordinácia stavebných projektov zameraných na prevetrávané fasády a zámočnícke konštrukcie.
Koordinácia subdodávateľov. Organizácia prác na stavbe. Komunikácia s architektom. Naceňovanie stavebných projektov.

Požiadavky: flexibilita, samostatnosť a zodpovednosť.
Praktické skúsenosti z montáže fasád, plotov a oceľových konštrukcií.
Vodičský preukaz:B.
Stredoškolské technické vzdelanie.
Práca na trvalý pracovný pomer alebo živnosť.
Odmena dohodou, cca od 12-16e/1h v prípade živnosti, TPP od 1900e.

Flexibilná práca.
Možnosť čiastočnej práce z domu. Miesto výkonu je Trnava, čiastočne Ivanka pri Dunaji.

Poskytujeme: Firemné auto, telefón a počítač.
Odmena na základe vzájomnej dohody.
Bonusy za úspešne odovzdané projekty bez reklamácie.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Menšia kreatívna obchodno-stavebno-výrobná spoločnosť v oblasti špeciálnych oceľových konštrukcií a opláštení z materiálu Cor-ten, zameraná na inovatívne projekty.
Viac informácií o spoločnosti: www.foxysteel.sk

Meno:

FoxySteel

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:Mapa917 01 Trnava

Videlo:

106 ľudí

Mzda/plat:

Dohodou