Hlavná stránka > Práca > Servis a služby > Inzerát č. 163944868

Pracovník SBS - Žilina

- [17.4. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Hľadáme pracovníkov SBS pre priemyselný objekt

Náplň práce:
-ochrana a bezpečnosť majetku
práca pre mužov, ženy aj vitálnych dôchodcov

Plat:
4,20€ v čistom / stravné lístky

Požadujeme:
preukaz odbornej spôsobilosti typu S,
spoľahlivosť, bezúhonnosť, zodpovednosť a chuť pracovať.

Ponúkame:
Stabilné a dlhodobé zamestnanie na TPP s nástupom ihneď.
Možnosť práce aj popri inom zamestnaní na DoPČ
Získanie alebo predĺženie preukazu SBS
Seriózny prístup a zaškolenie
Čerpanie záloh

Tel.kontakt: 0905 534 656

Meno:

Detektívna informačná služba

Telefón:

905... zobraz číslo

Lokalita:Mapa010 01 Žilina

Videlo:

893 ľudí

Mzda/plat:

V texte