Hlavná stránka > Práca > Ostatné > Inzerát č. 163902447

Dispečer - Vzdialený dohľad - Práca vhodná pre ZŤP - Bratisl

- [16.4. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Pracovná náplň:
- Obsluha CCTV
- Spracovávanie pravidelných reportov
- Telefonická a emailová komunikácia s výjazdovými skupinami, klientmi, záchrannými zložkami
- Nutná znalosť základov PC /Word, Excel, Outlook/
- Dvojzmenná prevádzka
- Okamžité riešenie vzniknutých udalostí a poplachov

Práca je vhodná pre ZŤP, máme bezbariérový prístup.

Požiadavky:
- Základy PC /Outlook, Word, Excel, skúsenosti s CCTV/
- Overené čestné vyhlásenie
- Zdravotná spôsobilosť
- Preukaz odbornej spôsobilosti typu S /stačí osvedčenie o absolvovaní kurzu/
- Záujemci najlepšie z Bratislavy a blízkeho okolia

Hodinová mzda :
1. Junior dispečer - 5,309 € /hod
2. Senior dispečer - 5,50 € / hod
3. Výkonnostná odmena - 0,20 € /hod.
4. Príplatky v zmysle zákonníka práce

Miesto výkonu práce:
- Shopping Palace- Obchodné Centrum
- Cesta na Senec 2
- 821 04 Bratislava - Ružinov

Pracovný pomer:
- Hlavný pracovný pomer

Pracovná doba:
- 12 hod zmeny denné a nočné

Nástup:
- Dohodou

Benefity:
- Práca v čistom a príjemnom prostredí centrály firmy
- K dispozícií umývačka riadu, kávomat, bezplatné parkovanie
- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej na slovenskom trhu už viac ako 25 rokov
- Možnosť kariérneho rastu v dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti
- Korektný prístup k zamestnancom

Meno:

Zuzana

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:Mapa821 04 Bratislava

Videlo:

150 ľudí

Mzda/plat:

V texte