Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 163892471

Plánovanie výroby pre automotive

- TOP - [23.4. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• Plánovanie výrobného procesu na základ objednávok, vypočítavanie výrobných kapacít
• Vypracovávanie denných, týždenných a mesačných plánov výroby
• Upravovanie plánov výroby na základe stavu materiálových zásob a výrobných kapacít
• Sledovanie plnenia výrobných termínov v súlade s plánom výroby
• Navrhovanie opatrení zameraných na optimalizovanie výrobného procesu
• Analyzovanie výrobných prestojov a kritických miest v procese plánovania
• Spolupracovanie s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti

Zamestnanecké výhody, benefity
• dlhodobá a stabilná práca v dobre zabehnutej zahraničnej spoločnosti
• možnosť odborného a profesionálneho rastu, program odborných školení doma a v zahraničí
• zaujímavé finančné ohodnotenie a motivačný bonus po skúšobnej dobe
• narodeninový balíček
• príspevok na dopravu

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti
• Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti
• Microsoft Excel – Expert
• Microsoft Word – Pokročilý
• SAP - Pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• predchádzajúce skúsenosti s plánovaním
• znalosť AJ úroveň pokročilý
• znalosť podnikových procesov a technológie výroby
• veľmi dobrá znalosť práce na PC
• iniciatívny prístup k práci,
• analytické myslenie so schopnosťou syntézy.

Základná mzda od 1500€ brutto. Finálna ponuka pre vybraného kandidáta, bude komplexné zhodnotená, podľa jeho schopností a doterajších pracovných skúseností.

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám životopis emailom na info@pracask.sk, prípadne sa informujte telefonicky na čísle +421903 562 293.

Meno:

Lýdia

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:Mapa059 52 Kežmarok

Videlo:

400 ľudí

Mzda/plat:

V texte