Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 163888132

Skladník / skladníčka v Nemecku - 16€ brutto

- [16.4. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Nevadí Ti práca v mrazáku? Poď sa k nám schladiť a zarob si pekné peniažky.

Ak Ti neprekáža chlad máme pre Teba pracovnú ponuku v stabilnej Nemeckej spoločnosti.

Čo budeš robiť?

- budeš naskladňovať mrazený tovar pre všetky maloobchodné prevádzky v rámci Bavorska

- pracovať budeš 8 hodín denne s prestávkami na zahriatie

​- žiadne blúdenie v sklade s papiermi a skenerom

​- dostaneš premakané slúchadlá, prostredníctvom ktorých dostávaš príkazy s úložným miestom v nemčine

- práca pre skladníkov / pickerov v logistickom sklade s potravinami, drogériou a rozličným tovarom

​- potrebná základná znalosť nemeckého jazyka
​- vodičský preukaz skupiny B​

Zamestnanecké výhody, benefity
​Vážime si našich zamestnancov a preto pre Teba chceme to najlepšie!

​- istota dlhodobej práce v Nemecku
​- poskytujeme ubytovanie v peknom plne zariadenom rodinnom dome ZDARMA
​- cestu do práce a z práce pre Teba zabezpečíme ZDARMA
​- hodinová mzda 12,50 €/hod v čistom
​- práca v mladom kolektíve
​- náš slovenský koordinátor plne k dispozícii
​- na pauzu v práci máš k dispozícii kantínu, kde Ťa rozmaznajú rôznym občerstvením, kávičkami a ovocím zdarma :)​

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Veľkoobchod

Práca sa vykonáva pre silnú Nemeckú spoločnosť fungujúcu v rôznych častiach sveta, ktorá distribuuje do svojich prevádzok potraviny, drogériu a rozličný tovar.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)
Vodičský preukaz
B
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- nevadí Ti práca v mraze ( -20 °C )

- flexibilita

- chuť pracovať

- skúsenosť v sklade výhodou

- ochota učiť sa nové veci

Meno:

ProJob

Telefón:

080... zobraz číslo

Lokalita:Mapa123 45 Zahraničie

Videlo:

139 ľudí

Mzda/plat:

16 €