Hlavná stránka > Práca > Remeselné práce > Inzerát č. 163887825

Operátor výroby / Elektrikár - SK

- TOP - [23.4. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Liptovsky hrádok -

Pozicia operátor výroby

Na projekte máme pozície , v strojárenskej a elektro dielni.

Obe pozície sú vhodné pre ženy aj mužov

Požiadavky na zamestnanca-

-Hlavna požiadavka na projekte je dokončené stredoškolské vzdelanie.

-Pred pripustenim na pohovor je potrebný životopis kandidáta

-pracuje sa na 2 zmeny

-možnosť pracovat nadčas každý deň +soboty

Plat 7,5€ živnosť - výplata možná každý týždeň

Zmluva 6,3 v čistom

Ubytovanie 8€/noc

Ubytovanie máme k dispozícii na vlastných domčekoch ,všetky sú najvyššej kvality väčšinou dvaja maximálne 3 na jednej izbe, Garantujeme spokojnosť s ubytovaním.

Pohovory bývajú zvyčajne každý týždeň.

V podniku máme aj pozíciu elektrikar

Plat 12€/hodina

Náplň práce montážny elektrikár:

- kontrola a testovanie hotových elektrických skríň - agregátov

- Praca pozostáva z testovania záložných zdrojov pre telekomunikáciu vyrábanú na mieru podľa požadaviek klienta.

- práca na 2 zmeny

Zamestnanecké výhody, benefity

-Práca na živnosť

-Nočný bonus 2€/h

-Možnosť ubytovania tak ako na ostatných pozíciách

-Možnosť týždenného vyplácania

-Vlastné tréningové centrum ,ponúkame zaškolenie do interneho systému všetkých novo prijatých zamestnancov.

-Celá výrobná linka je plne modernizovaná a pracovné podmienky sú viac než atraktívne. -Možnosť stravovania priamo vo firme.

-Národnosť nie je niak podmienená, treba len vedieť komunikovať a byť tímový hráč.

Požiadavky na zamestnanca -

-Vyhláška 508,paragraf 22

-Vzdelanie v obore

-Prax v obore

Meno:

PBI Service

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:Mapa056 01 Gelnica

Videlo:

237 ľudí

Mzda/plat:

V texte