Hlavná stránka > Práca > Ostatné > Inzerát č. 163886726

Vedúci vrátnice - Ikea Industry - Malacky

- TOP - [30.4. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Pracovná náplň:
- Zodpovednosť za rozpis zmien a operatívne zmeny, vedenie potrebnej administratívnej činnosti spojenej s prevádzkou objektu, kontrola výkonu činnosti podriadených zamestnancov, podpora registrácie návštev, prípadne v iných prevádzkových záležitostiach

Požiadavky:
- Overené čestné vyhlásenie
- Zdravotná spôsobilosť
- Vhodnejšie pre záujemcov z Malaciek a blízkeho okolia

Deň nástupu:
- Ihneď

Druh pracovného pomeru:
- HPP

Miesto výkonu práce:
- Ikea Industry, 901 01 Malacky

Zmeny:
- 9 hodinové Pondelok až Piatok
- od: 7:00 hod – do: 16:00

Plat:
- 5,302 € /hod + 350 € odmena /mesačne- brutto

Benefity:
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej na slovenskom trhu už viac ako 25 rokov
- možnosť kariérneho rastu v dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti
- korektný prístup k zamestnancom
- priateľský kolektív a príjemné pracovné prostredie

Meno:

Zuzana

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:Mapa901 01 Malacky

Videlo:

224 ľudí

Mzda/plat:

V texte