Hlavná stránka > Práca > Ostatné > Inzerát č. 163860248

ELEKTRIKÁR Nemecko

- TOP - [28.4. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Náplň práce pre elektrikára zahŕňa nasledujúce úlohy a zodpovednosti:

1. Inštalácia, oprava a údržba elektrických systémov a zariadení v domácnostiach, komerčných budovách alebo priemyselných objektoch.

2. Skúmanie elektrických plánov a schém, aby sa zabezpečila správna inštalácia a pripojenie elektrických prvkov.

3. Inštalácia elektrických rozvodov, svetelných zariadení, zásuviek, prepínačov a ďalších elektrických komponentov.

4. Testovanie a ladenie elektrických systémov a zariadení na zabezpečenie ich bezpečného a spoľahlivého fungovania.

5. Diagnostikovanie a odstraňovanie porúch v elektrických systémoch a zariadeniach.

6. Dodržiavanie bezpečnostných predpisov a noriem pri práci s elektrickými prvkami.

7. Spolupráca s inými členmi stavebného tímu a dodržiavanie harmonogramov a termínov práce.

Toto sú len niektoré z úloh, ktoré elektrikár vykonáva vo svojej práci. Je dôležité mať odborné znalosti a skúsenosti v oblasti elektrotechniky, aby sa zabezpečilo bezpečné a efektívne vykonávanie práce.

Informácie o výberovom konaní
Pre uchádzača o pozíciu elektrikára je dôležité mať nasledujúce informácie:
1. Odborné vzdelanie v oblasti elektrotechniky alebo certifikáty v oblasti elektrikárstva.
2. Skúsenosti s inštaláciou, opravou a údržbou elektrických systémov a zariadení. 7
3. Schopnosť čítať elektrické plány a schémy a implementovať ich v praxi.
4. Znalosť elektrických kódov a noriem a schopnosť dodržiavať bezpečnostné predpisy pri práci s elektrickými prvkami.
5. Schopnosť diagnostikovať a odstraňovať poruchy v elektrických systémoch a zariadeniach.
6. Zručnosti v ladení a testovaní elektrických systémov a zariadení.
7. Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme a dodržiavať harmonogramy a termíny práce.
8. Dobré komunikačné schopnosti a schopnosť efektívne komunikovať s klientmi a členmi.

Stručná charakteristika spoločnosti
EDIFEX s.r.o je známa svojou spoľahlivosťou, kvalitou a precíznosťou. Máme skúsený tím odborníkov, ktorí majú bohaté skúsenosti v stavebnom priemysle a sú schopní realizovať aj tie najnáročnejšie projekty. Naša firma sa vždy snaží dodržiavať termíny a požiadavky zákazníkov, čo nám zabezpečuje vynikajúcu povesť a spokojnosť klientov. Sústredíme sa na inovácie a moderné stavebné technológie, aby sme mohli ponúknuť najlepšie riešenia pre našich zákazníkov. Naša stavebná firma je synonymom spoľahlivosti a profesionality v odvetví stavebníctva.

Meno:

EDIFEX s.r.o

Telefón:

095... zobraz číslo

Lokalita:Mapa058 01 Poprad

Videlo:

381 ľudí

Mzda/plat:

18 €