Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 163762758

Hľadáme živnostníkov do výroby/skladu 8,50€ -10€/h

- TOP - [1.5. 2024]

Hľadáme spoľahlivých pracovníkov na rôzne pozície do výroby a skladov, spoločnosti pre ktoré obsadzujeme majú sídlo v Nitre, Bratislave, Trnave, Zlatých Moravciach, Vrábľoch, Seredi

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj

Druh pracovného pomeru
živnosť

Termín nástupu
Ihneď

Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 900 EUR/mesiac

Bonusy za výkon, príplatky

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Vykonávanie pomocných manipulačných služieb vo výrobnom prostredí
Kontrola kvality výrobkov
Reporting
Zaznamenávanie chýb
Balenie

Zamestnanecké výhody, benefity
Práca na živnosť
Možnosť nadčasov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Manuálna zručnosť
Ochota pracovať
Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti
Ponúkame služby v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej republiky.

Záleží nám na kvalite, a preto sa snažíme kandidátov spoznať a poradiť správny výber pracovnej pozície. Pre klientov zabezpečujeme správnych ľudí pre technické pozície, pozície do výroby, administratívy, či manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Kontakt

Tel.: +421908280397
E-mail: poslať životopis

Meno:

MK

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:Mapa917 01 Trnava

Videlo:

1016 ľudí

Mzda/plat:

10 €