Hlavná stránka > Práca > Obchod a predaj > Inzerát č. 163746869

Prijmeme predavačku

- [12.4. 2024]

Hľadáme do nášho kolektívu predajne 1.DAY (Alko, nealko, cukrovinky, tabak, darčekové koše) v Sásovej v Banskej Bystrici predavačku na trvalý pracovný pomer.
Práca na krátky a dlhý pracovný týždeň od 9:00 do 20:00 resp. piatok, sobota do 21:00.
Požiadavky :
- schopnosť ovládať pc World, Excel, email + pokladňa (zaučíme)
- skúsenosti v obchode vítané nie však podmienka
- snaha učiť sa nové veci a pomôcť s výberom tovaru
- zodpovednosť
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- zdravotný preukaz

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- poradenstvo zákazníkom
- vykladanie tovaru, objednávky tovaru
- práca na pokladni
- príjem a výdaj balíkov PACKETA
- zodpovednosť za sklad
- skladanie darčekových košov

Nástup IHNEĎ a mzda začína od 800 € v čistom, sú preplácané nadčasy + ďalšie benefity ako zľavy na tovar.

Životopis posielajte prosím na: maco@outdoors.sk
Pre dohodnutie stretnutia volajte na číslo: 0907 808 313

Meno:

Marcel

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:Mapa974 11 Banská Bystrica

Videlo:

134 ľudí

Mzda/plat:

800 €