Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 163735589

RAKÚSKO-Tesár/Šalovač/Murár

- TOP - [30.4. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Šalovač/Tesár/Murár/Pozemné práce - Rakúsko
In Box Agency, s.r.o.
Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď a potom počas roka 2024
Mzdové podmienky (brutto)
17,54 EUR/hod.
+ 26,40 diéty/odpracovaný deň + 15,eur príspevok na ubytovanie/odpracovaný deň
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre rakúsku firmu hľadáme tesárov - šalovačov na systémy (Doka, Peri, Framax, Hünebeck, etc.) s dobrými skúsenosťami. Pracuje sa na rôznych typoch stavieb, s tým že je potrebné pracovať samostatne na základe plánov, výkresov a inštrukcií zamestnávateľa. So zamestnávateľom komunikujete v nemeckom jazyku, preto je potrebná znalosť jazyka aby ste sa vedeli dohovoriť.

Základná mzda na základe kolektívnych dohôd v stavebníctve je určená na 17,54€ na hodinu brutto ( podľa vášho vzdelania a skúseností). Za každý odpracovaný deň tiež dostávate diéty vo výške 26,40€ + príspevok na ubytovanie vo výške 15€.
Zamestnanecké výhody, benefity
+ 13 a 14 plat v roku
+ 5 týždňov platenej dovolenky

- Pracuje sa na rakúsku zmluvu
- Overený zamestnávatelia
- Možnosť dlhodobej a stabilnej práce
- Ubytovanie zabezpečené a hradené uchádzačom
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Stavebný priemysel

Rakúska spoločnosť, ktorá sa orientuje na stavebníctvo.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Vzdelanie v odbore
murár, tesár
Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)
Vodičský preukaz
B
Počet rokov praxe
3
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- Vyučený murár, tesár, šalovač alebo dlhoročná prax
- Nemecký jazyk na úrovni dorozumenia sa na stavbe (A2 min.)
- Prax minimálne 2 roky
- Znalosť šalovacích systémov DOKA, PERI a pod.
- VP a vlastné auto aspoň u jedného z 2 pracovníkov
- Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím pošlite vaše CV v nemeckom jazyku na email office@inboxagency.sk, alebo nám volajte na číslo 0948 355 540.

Meno:

Monika Bujňáková

Telefón:

094... zobraz číslo

Lokalita:Mapa123 45 Zahraničie

Videlo:

287 ľudí

Mzda/plat:

V texte