Hlavná stránka > Práca > Servis a služby > Inzerát č. 163710460

Technik správy budov – údržbár

- [11.4. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Prijmeme do TPP šikovného technika správy budov – údržbára.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosť:
-zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu budovy alebo zvereného objektu, vykonávanie preventívnej údržby a revízií výrobných a technologických zariadení, zúčastňovanie sa pri výkone odborných prehliadok a revízií a spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov, asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení, opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy, drobné elektrotechnické zásahy a montáže (nábytok, sanita, kľučky, zámky, batérie, zásuvky, vypínače, žiarovky, žiarivky, poistky, rozvádzače atď.), ovládanie technických parametrov a špecifikácie používaných prístrojov a zariadení, dodržiavanie interných smerníc a noriem a takisto rešpektovanie BOZP, bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov a ich následné hlásenie kompetentným osobám, optimalizovanie chodu prevádzky, navrhovanie výmeny a inovácie jednotlivých používaných prístrojov a zariadení, spolupráca s externými dodávateľmi a komunikácia so zmluvnými servismi, vykonávanie drobných stavebných úprav, a to aj mimo miesta výkonu práce, obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest, podieľanie sa na sčítavaní a kontrolovaní aktuálneho množstva zásob na sklade, udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku, obsluha a údržba zariadení ústredného vykurovania v obsluhovanom objekte, dohliadanie a kontrolovanie technického stavu zariadenia ústredného vykurovacieho systému, optimalizovanie nastavenia kúrenia, zabezpečovanie predbežných a preventívnych kontrol porúch a mechanických porúch na zariadení, zabezpečenie servisu, vykonávanie bežných manuálnych prác súvisiacich s obsluhou kotolne, správa a servis vozidiel vozového parku, zodpovedanie za správne hospodárenie s majetkom spoločnosti.
Zamestnanecké výhody, benefity:
-práca v stále napredujúcej firme, ktorá sleduje nové trendy,
-stabilita a zázemie vo firme, ktorá je na trhu 20 rokov,
-priama podpora od majiteľa vrátane vstupnej adaptácie
-služobný mobil, automobil aj na súkromné účely,
-zákonom preplatené stravné, diéty, nadčasy,
-firemné wellness,
-služby solárneho štúdia.
Požiadavky na zamestnanca:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
-stredoškolské bez maturity
-stredoškolské s maturitou
-nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Vodičský preukaz
B, C, VZV
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
-skúsenosti so servisom a údržbou nehnuteľností výhodou, zváračský preukaz – výhodou, oprávnenie v zmysle §21 až §23 Vyhl. 508/2009 Z.z. výhodou, schopnosť komunikovať s ľuďmi, technické myslenie, ochota pomáhať zákazníkom, vedeniu spoločnosti a kolegom,chuť neustále sa vzdelávať, vysoké nasadenie.
Minimálna nástupná mzda začína na 1000 € po ukončení skúšobnej doby pri plnom úväzku.

Meno:

Monika

Telefón:

091... zobraz číslo

Lokalita:Mapa053 21 Spišská Nová Ves

Videlo:

242 ľudí

Mzda/plat:

V texte