Hlavná stránka > Práca > Management > Inzerát č. 163708629

Pripojte sa k nášmu tímu ako Manažér

- [11.4. 2024]

Ste typ človeka, ktorý sa nebojí výziev a v živote chce niečo vybudovať a zároveň máte vášeň pre sebarozvoj a sebarealizáciu? Ste typ, ktorý si sám chce určiť kedy a kde budem pracovať?

Pozícia: manažér na finančnom trhu

Lokalita: Flexibilná (práca z domu s občasnými stretnutiami online/offline)

Náplň práce:
• Budovanie a ochrana majetku klientov
• Pomoc pri dosahovaní cieľov a finančnej slobody
• Poskytovanie odborných rád
• Budovanie klientskych a pracovných vzťahov založených na dôvere a profesionalite

Požiadavky:
• Vek min. 18r.
• Min. ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
• Komunikačné schopnosti

Ponúkame:
• Zaškoľovací proces (úplné zaškolenie individuálne prispôsobené)
• Príležitosť rásť a rozvíjať sa v dynamickom a stimulujúcom prostredí „Buď uspeješ, alebo sa niečo naučíš:“
• Flexibilný pracovný čas (benefit, ktorý by ste mali chcieť aj vy)
• Odmeny a benefity
• Príjem – provízny systém - platový strop nie je určený, záleží len na Vás
• Príležitosť pracovať so špičkovým tímom a vytvárať si svoj vlastný

Ak ste pripravení na novú výzvu a chcete sa zapojiť do tímu, ktorý sa neustále rozvíja a inovuje, neváhajte a pošlite nám svoj životopis ešte dnes!

Meno:

Martina

Telefón:

091... zobraz číslo

Lokalita:Mapa054 01 Levoča

Videlo:

353 ľudí

Mzda/plat:

V texte