Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 163708178

Majster wellness projektov

- [11.4. 2024]

Kvôli narastajúcemu dopytu prijmeme do TPP šikovného majstra pre riadenie výstavby wellness projektov.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosť:
– koordinácia a organizovanie pracovníkov podľa pokynov nadriadeného projektového managera.
– vydávanie pokynov týkajúcich sa stavebných prác, organizácie práce a pohybu osôb na stavenisku a na stavbe.
– sledovanie spôsobu a postupu stavby v súlade so zachovaním bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.
– vykonávanie dohľadu nad výkonom stavebných prác v súlade s harmonogramom prác.
– realizácia výkonov podľa stavebnej dokumentácie a ich evidencia v stavebnom denníku.
– zodpovedanie za správne hospodárenie s majetkom spoločnosti.
– rozhodovanie o začatí a ukončení stavebných prác a iných činností na stavenisku a stavbe.
– preberanie stavebných výrobkov, zisťovanie ich vhodnosti a určovanie ich umiestnenia a uskladnenia na stavenisku.
– vydávanie príkazov na okamžité zastavenie stavebných prác a iných činností na stavenisku a na stavbe.
– koordinovanie poradia stavebných prác.
– vypracovávanie týždenných a mesačných reportov.

Zamestnanecké výhody, benefity:
– zázemie v úspešnej a stabilnej spoločnosti
– práca v dynamickom kolektíve a príjemnom prostredí
– rozvoj osobnosti a komunikačných zručností
– služobný telefón
– služobný automobil
– vstup do showroom wellness s rodinou zdarma

Požiadavky na zamestnanca:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
– stredoškolské s maturitou
– nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
– vysokoškolské I. stupňa
– vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz
B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
– Prax na obdobnej pracovnej pozícii.
– Plánovacie/Organizačné schopnosti.
– Orientácia na detail.
– Líderska osobnosť.
– Technická zdatnosť.

Nástupná mzda je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1400 € po ukončení skúšobnej doby pri plnom úväzku.

Táto pracovná ponuka je pre tých z Vás, ktorí hľadáte príležitosť môcť rásť, rozvíjať svoje schopnosti a zároveň pacovať pre stabilnú a uznávanú firmu. „Ak sa Vám páčia naše virivky, bazény a radi pomáhate ľuďom či už zákazníkom, alebo kolegom, tak nám napíšte. Odpovieme každému.

Životopisy nám zasielajte na info@wellness-systemy.sk

Meno:

Monika

Telefón:

091... zobraz číslo

Lokalita:Mapa053 21 Spišská Nová Ves

Videlo:

211 ľudí

Mzda/plat:

V texte