Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 163708042

Zvárač/Dubnica/od 1848€/mes.+BENEFITY od 1775€/rok

- TOP - [1.5. 2024]

Zostávajú posledne voľné pracovné miesta, bude jedno z nich Vaše?:)
Hľadáme manuálne zručných zváračov s minimálne ročnými skúsenosťami a platnou vyhláškou pre dlhodobú spoluprácu. A to všetko s toľkými benefitmi, až sa Vám z nich zatočí hlava:) Pridáj sa k nám do kolektívu!

Náplň práce:
-opravy vlakových súprav ,
-zváranie nových vlakových súprav
-analýza a diagnostikovanie vád na vlakovej súprav

Pracovná doba :
-pracuje sa v nepretržitej prevádzke

Požadujeme:
-zvárač STN EN ISO 9606-1 , platné preskúšanie z legislatívy zo zvárania v zmysle normy STN 05 0705
-135 – MAG – zváranie v ochrannej atmosfére s odtavujúcou sa elektródou ( Touto metódou sa zvára v 98% prípadoch)
-111 – MMA – zváranie obalenou elektródou ( Touto metódou sa zvára v 2%, hlavne v prípadoch výjazdov alebo špeciálnych požiadaviek)
-nutnosť ovládania výkresovej dokumentácie
-prax v obore min 1 rok
-zváranie hrúbky materiálu min. 12 mm
-znalosť zvarov –kutový,večkový,vrstvovy,stupačka,tupý
-samostatnosť
-nepretržitá prevádzka !!

Zamestnanecké výhody:
-jubilejný príspevok 135€
-ročné odmeny 270€
-výkonnostný bonus 135€
-príspevok na dopravu 100€
-príspevok pri nástupe dieťaťa do školy 135€
-nástupný bonus 1000€
-príspevok na stravné

SZČO
- 1 Mesiac – 14€ / nad 200 hodín 100 € odmena
- 2Mesiac – 15 € / nad 200 hodín 100 € odmena

HPP
- 1 Mesiac – 10,5 € + 100 doch.bonus
- 2 Mesiac – 11,5 € + 100 doch.bonus

Pridajte sa k nám a získajte stabilné pracovné miesto s množstvom výhod a príležitostí pre ďalší rozvoj!
Pošlite nám svoj životopis ešte dnes a začnite novú kapitolu svojej kariéry s nami :)

Meno:

Nabor

Telefón:

091... zobraz číslo

Lokalita:Mapa018 51 Ilava

Videlo:

604 ľudí

Mzda/plat:

V texte