Hlavná stránka > Práca > Remeselné práce > Inzerát č. 163670770

Automechanik / 8740 Zeltweg

- [10.4. 2024]

Pre rakúskeho zamestnávateľa, s ktorým dlhodobo spolupracujeme, hľadáme šikovného automechanika do mesta Zeltweg. Práca je dlhodobého charakteru.

Nástup: 15.04.2024.

Ponúkame:
- prácu na rakúsku pracovnú zmluvu,
- 13. a 14. plat,
- mzdu: 16,65 € / hodina, (2780,55 € brutto) +
- diéty: 26,40 € / odpracovaný deň,
- ubytovanie: zabezpečené, hradené počas pracovných dní,
- veľmi dobré možnosti ďalšieho vzdelávania,
- dlhodobé zamestnanie v rodinnom prostredí.

Náplň práce:
- opravy poškodených karosérií automobilov,
- montáž a demontáž častí vozidla,
- lakovanie dielov vozidiel,
- údržbárske práce,
- kontrola kvality karosérií automobilov,
- dokumentáciu na úhradu škôd.

Požiadavky:
- ukončené odborné vzdelanie ako technik stavby karosérií alebo lakýrnik,
- odborná prax výhodou
- nemecký jazyk na úrovni dohovorenia sa,
- auto.

Meno:

Agentúra Partners

Telefón:

094... zobraz číslo

Lokalita:Mapa123 45 Zahraničie

Videlo:

73 ľudí

Mzda/plat:

V texte