Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 163663694

Holandsko - priemyselní elektrikári na rôzne projekty

- TOP - [28.4. 2024]

Pre nášho holandského klienta (personálnu agentúru s 22 ročnou históriou zamestnávajúcu viac ako 1000 spokojných technických zamestnancov v stavebníctve a elektro odbore) hľadáme elektrikárov na rôzne industriálne projekty, hlavne priemyselné stavby a rafinérie.

Momentálne hľadáme dobrých elektrikárov pre rôzne projekty po celom Holandsku:

Náplň práce :
- Spájanie káblov zariadení do riadiacich spojovacích a rozvodných skríň
- Inštalácia zariadení, rozvodných skríň,
- Montáž káblových žľabov a regálov
- Vešanie a osadzovanie káblových chráničiek a káblov
- Napájanie osvetlenia
- Údržba existujúcich inštalácií, výmena komponentov a káblov
- Výmena a náhrada rozvodných skríň
- Čítanie výkresov

Ponúkaná mzda: 2800 - 3330€
je čistá mesačná mzda pre elektrikárov, ktorí vycestujú vlastným autom (týždenne 620 - 740€). V prípade, že využívate služobné auto, mzda je 520 - 620€ týždenne, s tým, že zamestnávateľ Vám poskytne auto a tankovaciu kartu.

Zamestnanecké výhody, benefity
- dlhodobá práca na holandskú zmluvu
- mzda až do 740€ / týždeň (cca 3330€ mesačne)
- 25 dní dovolenky
- 8% dovolenkové peniaze
- ubytovanie je hradené zamestnávateľom

Požiadavky zamestnávateľa:
- Príslušné elektrotechnické vzdelanie (vyučený elektrikár alebo elektrotechnik)
- Minimálne 5 rokov dokázateľnej praxe
- Skúsenosti s bezpečnosťou pri práci
- VCA basic certifikát a/alebo VCA-VOL je výhodou. Alebo ochota získať certifikát v Holandsku
- komunikatívna úroveň anglického alebo holandského jazyka (Holandsko)
- vodičský preukaz B a vlastné auto je veľlkou výhodou
- diskrétnosť, spoločenský typ, flexibilita a presnosť
- ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

Informácie o výberovom konaní
V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím uašlite emailom na info@inboxagency.sk. Do predmetu mailu napíšte “PRIEMYSELNÝ ELEKTRIKÁR V HOLANDSKU. Uchádzačov s holandským, alebo anglickým jazykom budeme následne kontaktovať s pozvaním do ďalšieho kola výberového konania – na osobný, skype, alebo telefonický pohovor v nemeckom jazyk, či anglickom jazyku.

Meno:

In Box Agency, s.r.o.

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:Mapa123 45 Zahraničie

Videlo:

227 ľudí

Mzda/plat:

3 300 €