Hlavná stránka > Práca > Servis a služby > Inzerát č. 163663534

Holandsko - Automechanik - dlhodobá práca + ubytovanie

- TOP - [28.4. 2024]

Pre nášho klienta, renomovanú personálnu agentúru v Holandsku momentálne hľadáme kvalifikovaných pracovníkov s dobrou praxou na pozíciu Automechanik - pracovník v autoservise na rôznych miestach v Holandsku.

Pracovná náplň:
• vykonávať denné operácie v dielni na základe potreby klientov
• opravy
• servis
• nastavovanie geometrie automobilov
• kontrola a opravy zavesenia a poloosí
• ponuka servisu klimatizácií a ovládania

Zvyčajne sa pracuje 40 hodín týždenne s možnosťou nadčasov v prípade potreby.
Zamestnanecké výhody, benefity
- trvalý pracovný pomer u zamestnávateľa s dobrou reputáciou
- priateľských kolegov v odvetví s jasnou budúcnosťou
- prostredie, kde máte možnosť rozvíjať vaše schopnosti a zdieľať ich s kolegami
- bezplatné ubytovanie zabezpečené pred príchodom
- skvelá krajina pre prácu a veľa možností vo voľnom čase

Požiadavky na zamestnanca:
- relevantné vzdelanie ako automechanici - min 3 roky
- komunikujú dobre v anglickom alebo holanbdskom jazyku – slovom aj písmom
- sú ochotní presťahovať sa do Holandska
- majú otvorenú myseľ a radi spolupracujú v tíme
- zladia sa s hodnotami zamestnávateľa, ľudmi a tímami, v priamom otvorenom vzťahu
- preferujú prácu v tímoch ale musia byť aj schopní pracovať nezávisle a priniesť kvalitné výsledky

Informácie o výberovom konaní
V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite váš životopis v anglickom jazyku spolu s požadovanou dokumentáciou uvedenou vyššie v inzeráte na adresu info@inboxagency.sk alebo volajte na 0908 63 44 71. Do predmetu emailu napíšte AUTOMECHANIK V HOLANDSKU.

Meno:

In Box Agency, s.r.o.

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:Mapa123 45 Zahraničie

Videlo:

165 ľudí

Mzda/plat:

3 200 €