Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 163661908

Inštalatér (Dánsko)

- TOP - [28.4. 2024]

Miesto práce: 3050 Humlebæk, Fredrikssund a iné podľa potreby

Termín nástupu: ihneď

Druh pomeru a dĺžka kontraktu: práca na TPP na dánsku pracovnú zmluvu – na dobu neurčitú – 1 rok a viac

Pracovná náplň :

Pre nášho klienta v Dánsku aktuálne hľadáme elektrikárov na novostavby a rekonštrukcie objektov, prípadne prerábky industriálnych objektov na bytové jednotky. Od kandidátov sa vyžaduje samostatnosť a schopnosť pracovať na základe technickej dokumentácie a inštrukcií priameho nadriadeného.

Ponúkaný plat brutto:

Brutto mzda je 20€ na hodinu
V čistom to vychádza cca 14 – 15€ na (v prípade, že sa pracuje 5 dni v týždni po 9 hodin denne + pol dňa v sobotu, za odpracovaných cca 200hodín, je čistá mzda cca 3000€ mesačne)

Iné výhody – asistencia zamestnávateľa:
– dlhodobá príležitosť
– práca na dánsku pracovnú zmluvu – priamo pre firmu
– asistencia pri registrácii v Dánsku
– ubytovanie zabezpečené pred príchodom do Dánska – zadarmo (zdieľané bývanie)

Požiadavky na zamestnanca
Vyučený elektrikár
Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni výhodou (prípadne nemecky alebo poľský jazyk)
Prax minimálne 1 rok
Schopnosť pracovať v tíme ale aj samostatne, podľa výkresov a inštrukcií
Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Vaše CV v anglickom jazyku emailom na adresu info@inboxagency.sk . Spolu s CV nám prosím pošlite výučný list, prípadne aj referencie z predchádzajúcich zamestnaní, alebo fotografie z Vašej práce. Budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí sa dohovoria po anglicky, následne anglicky nehovoriacich do skupín.

Meno:

In Box Agency, s.r.o.

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:Mapa123 45 Zahraničie

Videlo:

212 ľudí

Mzda/plat:

3 000 €