Hlavná stránka > Práca > Administratíva > Inzerát č. 163631815

Junior účtovník / účtovníčka

- TOP - [16.4. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Miesto práce:
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru:
plný úväzok
Termín nástupu:
ihneď
Mzdové podmienky (brutto):
1 500 EUR/mesiac
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• účtovanie dodávateľských faktúr,
• účtovanie odberateľských faktúr,´
• účtovanie bankových výpisov
• komunikácia s dodávateľmi vo veci riešenia záväzkov, zápočty
• príprava týždenných reportov a plánu úhrad,
• realizácia úhrad,
• príprava mesačného uzávierkového reportu pre majiteľov spoločnosti.
Zamestnanecké výhody, benefity:
- flexibilný pracovný čas
- vernostná odmena za každé tri odpracované roky
- práca v spoločnosti s medzinárodným zázemím a dlhoročnou tradíciou na slovenskom trhu
- benefit multisport karta

Informácie o výberovom konaní:
Jedná sa o prácu na internej pozícii vo výrobnej spoločnosti so zahraničným zázemím. Vopred ďakujeme za Vaše reakcie, po posúdení prijatých podkladov budeme kontaktovať vhodných kandidátov.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
15.5.2024 (ostáva ešte 36 dní)
Požiadavky na zamestnanca:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
Vzdelanie v odbore
ekonomické
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Prax na pozícii/v oblasti
účtovníctvo, ekonomika
Počet rokov praxe
2
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- prax a skúsenosti na obdobnej ekonomickej pozícii
- znalosť účtovných programov OMEGA a SAP výhodou
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Sme medzinárodná spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 2006. Zameriavame sa na obrábanie mechanických komponentov na CNC strojoch pre poľnohospodársky a automobilový priemysel /poľnohospodárske stoje a cestné mechanizmy/.

Meno:

Eva Ondrejkovičová

Telefón:

080... zobraz číslo

Lokalita:Mapa974 01 Banská Bystrica

Videlo:

172 ľudí

Mzda/plat:

V texte