Hlavná stránka > Práca > Pohostinstvá a ubytovanie > Inzerát č. 163631561

Recepčná (kumulovaná funkcia)

- [9.4. 2024]

Hľadáme najdôležitejšiu osobu nášho novovybudovaného malého hotela. Ak máte chuť pracovať v modernom zariadení, viete byť zanietený pre svoju prácu a chcete sa realizovať, ponúkame vám túto možnosť u nás.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:
1. spracovanie rezervácií v hotelovom systéme,
2. príprava a podávanie raňajok,
3. pomoc pri upratovaní izieb a spoločných priestorov,
4. mailová a priama komunikácia s hosťami,
5. zodpovednosť za skladové hospodárstvo,
6. poskytovanie spätnej väzby pre marketing hotela.

Činnosti s hotelovým softvérom vopred zaučíme, je potrebné mať prax s hotelovými procesmi.

Zamestnanecké výhody, benefity/dlhý týždeň
Krátky týždeň = streda + štvrtok
Dlhý týždeň = pondelok + utorok + piatok + sobota + nedeľa

Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: júl – august 2024

Požiadavky na zamestnanca:
1. prax v ubytovacích službách
2. anglický jazyk – základy
3. pokladňa – základy
4. MS Office – základy
5. fakturácia – základy
6. vodičský preukaz B.

Osobnostné predpoklady a zručnosti: zanietenosť a chuť pracovať v službách, silná orientácia na hosťa, príjemné vystupovanie, koncentrácia na výsledok. Nevyhnutná je prax v hotelierstve na pozícii recepčná, prevádzkar atď. Práca nie je vhodná pre absolventa

Zamestnanecké výhody a benefity
1. hrubá mzda 1300 Eur + pohyblivá zložka mzdy
2. dovolenka počas vianočných sviatkov a Silvestra od 20. decembra do 6. januára
3. možnosť sebarealizácie v hoteli s modernými technológiami
4. nové pracovné prostredie, možnosť naučiť sa nové trendy a profesionálne rásť
6. pre vzdialenejších možnosť ubytovania
7. automobil na použitie v súvislosti s výkonom práce
8. služobný notebook a telefón
9. raňajky zdarma
10. zvýhodnené ceny ubytovania v súlade s podmienkami zamestnaneckého programu

Informácie o výberovom konaní

Veľmi si vážime všetky žiadosti, dokážeme však vyhovieť iba tým kandidátom, ktorých schopnosti a skúsenosti zodpovedajú našim požiadavkám.

Ak spĺňate naše požiadavky, v najbližších dňoch vás budeme telefonicky kontaktovať. V opačnom prípade vaše osobné údaje nebudú ďalej použité vo výberovom konaní a budú v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov vymazané.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 15. máj 2024
Životopisy posielajte na email: solidgold.sk@gmail.com

Stručný popis spoločnosti
Garni hotel Solid Gold je novovybudovaný malý hotel. Nachádza sa v širšom centre Malaciek. Je vybavený modernými technológiami, vrátane automatickej recepcie. Svojich prvých hostí privíta v júli 2024.

Meno:

Jozef

Telefón:

091... zobraz číslo

Lokalita:Mapa901 01 Malacky

Videlo:

264 ľudí

Mzda/plat:

1 300 €