Hlavná stránka > Práca > Pohostinstvá a ubytovanie > Inzerát č. 163631205

HOTELOVÝ PERSONÁL - Rôzne pozície

- TOP - [16.4. 2024]

Obsadzujeme hotelový personál do veľmi pekného rodinného hotela v meste Sluis v Holandsku. Práca na holandskú pracovnú zmluvu, overený zamestnávateľ.
Pracovná doba cca 40 hodín týždenne, zabezpečené ubytovanie.

BLIŽŠIE INFORMÁCIE:

Kuchár:
Hľadáme dvoch kuchárov
Plat: 2750 Eur Brutto/ Mesiac, pracovný čas cca 45 hodín týždenne, pracuje sa 5 dní v týždni.
Požiadavky: prax 4 roky, dobrá angličtina
Nástup: ASAP alebo od 1.6.2024
Termín ukončenia práce: 1.11.2024 avšak v prípade spokojnosti je možné pracovať ďalej
Ubytovanie je zabezpečené, cena ubytovania je 75 Eur/týždeň

Chyžné + pomoc v obsluhe/v kuchyni:
Hľadáme dve chyžné/pomocníčky
Plat: 2295 Eur Brutto/ Mesiac, cca 40 hodinový pracovný čas
Požiadavky: anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni(B1), byť schopný pracovať fyzicky, preferovnaý vek od 20 rokov vyššie.
Ide o kombinovanú pozíciu.
Náplň práce: upratovanie izieb, spoločných priestorov, upratovanie reštaurácie, terasy,
prípadne umývanie riadov, roznášanie objednávok/odnášanie zo stolov, píprava stolov a podobne. Samotné objednávky nie je nutné robiť, to je práca čašníkov.

Pomoc v obsluhe( runner ):
1 voľné miesto
Plat: 2347 – 2450 Eur Brutto/ Mesiac, cca 40 hodinový pracovný čas
Požiadavky: prax 4 roky, dobrá angličtina (B2 úroveň)
Nástup: ASAP
Termín ukončenia práce 1.11.2024 s možnosťou predĺženia v prípade spokojnosti
Náplň práce: roznášanie objednávok, zberanie zo stolov,príprava stolov a podobne
Objednávky majú viacmenej na starosti čašníci, nie pomocníci v obsluhe
Táto pozícia bude tiež kombinovaná s houskeepingom

Čašník/čašníčka

Neberieme žiadne poplatky.

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte na t.č. 0948 535 669 – spoločnosť TuranCorp s.r.o. alebo mailom na careservice@turancorp.sk

Meno:

TuranCorp s.r.o.

Telefón:

094... zobraz číslo

Lokalita:Mapa123 45 Zahraničie

Videlo:

229 ľudí

Mzda/plat:

2 750 €