Hlavná stránka > Práca > Ostatné > Inzerát č. 163631076

Pilčík

- TOP - [22.4. 2024]

Spoločnosť Ginger JOB hľadá skúseného a spoľahlivého Pilčíka ktorý ma záujem o prácu v Rakúsku.

Náplň práce:

Rezanie dreva motorovou pílou, pomoc pri preprave dreva lanovkou, príprava dreva na transport.

Požiadavky:

-Základne skúsenosti s prácou pilčíka
-manuálna obratnosť a fyzická zdatnosť
-Ochranný odev: prilba so štítom, bezpečnostná obuv a rukavice
-Schopnosť komunikovať v nemeckom jazyku aspoň jeden z partie na základnej úrovni
-Vlastné auto

Odmena:
Od 18-20 eur/Hodina.

Ponúkané:

-Dlhodobý projekt
-Fakturácie 7/14
-Pracovný čas 50 hodín týždenne a viac
-Turnusový systém podľa dohody
-Zabezpečujeme ubytovanie

-Miesto: Rakúsko Innsbruck

Ak si myslíte, že spĺňate naše požiadavky a máte záujem o túto pozíciu, neváhajte nás kontaktovať.

Tel.kontakt:0952 068 424
0950 447 392
E-mail: job@ginger-group.sk

Meno:

Ginger

Telefón:

095... zobraz číslo

Lokalita:Mapa123 45 Zahraničie

Videlo:

1123 ľudí

Mzda/plat:

V texte