Hlavná stránka > Práca > Administratíva > Inzerát č. 163628305

Asistentka v administratíve

- [9.4. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Ponúkame pracovnú pozíciu Asistentka v Administratíve!
Hľadáme šikovnú a spoľahlivú asistentku do administratívy, ktorá sa pridá k nášmu tímu. Ak máte vášeň pre organizáciu a záujem pracovať v dynamickom prostredí, pozrite si nižšie uvedené informácie a neváhajte nás kontaktovať.
Pozícia: Asistentka v administratíve
Lokalita: Žilina
Náplň práce:
• Podpora manažérov a tímu v administratívnych úlohách
• Spracovanie dokumentácie a reportov
• Organizovanie schôdzok a plánovanie úloh
• Komunikácia s klientmi a dodávateľmi
• Správa kancelárskeho materiálu a zariadení
Požadujeme:
• Skúsenosti v administratívnej práci sú výhodou
• Vynikajúce komunikačné schopnosti
• Znalosť práce s počítačom a kancelárskymi aplikáciami (Microsoft Office)
• Organizačné a časové manažérske schopnosti
• Znalosť komunikácie v anglickom jazyku (úroveň B2, C1)
Ponúkame:
• Mzda
• 1.300€ v hrubom (TPP)
• Možnosť mesačnej prémie do výšky 300€
• Zaujímavú prácu v stabilnej spoločnosti
• Možnosti kariérneho rastu a rozvoja
• Motivačný plat a rôzne benefity
• Príjemné pracovné prostredie a kolektív

Ak máte záujem stať sa súčasťou nášho tímu, pošlite nám váš životopis a motivačný list na email info@levelreality.sk . Tešíme sa na spoluprácu s vami!
Firma si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Meno:

Marcel

Telefón:

091... zobraz číslo

Lokalita:Mapa010 01 Žilina

Videlo:

348 ľudí

Mzda/plat:

V texte