Hlavná stránka > Práca > Remeselné práce > Inzerát č. 163619369

CAD konštruktér - technická podpora

- TOP - [16.4. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

CAD konštruktér - technická podpora - 1
CAD konštruktér - technická podpora - 2
CAD konštruktér - technická podpora - 3
CAD konštruktér - technická podpora - 4
CAD konštruktér - technická podpora - 5
CAD konštruktér - technická podpora - 6
Náplň práce:
Technická podpora pri konštrukčných a projektových úlohách v 3D a v 2D (tvorba výkresov pre výrobu). Je potrebné navrhovať vhodné konštrukčné prvky (profily, jakly) a spoje (typy zvarov, typy skrutiek a podobne). Hľadanie a tvorba riešení pre konkrétne požiadavky zákazníka – v spolupráci s kolegami.
Tvorba konceptov, 3D modelov dielov a zostáv, vrátane jednoduchých konštrukčných výpočtov.
Tvorba výrobnej dokumentácie - výkresov, kusovníkov.

Miesto práce:
Slovensko, Prešovský kraj, Prešov, Petrovany, Petrovany - Vysielač 485, 08253

Pracovné podmienky a výhody:
Hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú po prvom roku zamestnania.
Jednozmenný pracovný režim.
Práca v úspešnej, stabilnej spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou.
Pružný pracovný čas.
Stravné lístky.
Ohodnotenie v závislosti na schopnostiach.

Požiadavky na zamestnanca:
Ukončené stredné alebo vysokoškolské vzdelanie v technickom odbore.
Práca vyžaduje strojárske vzdelanie alebo požadujeme aspoň ročnú prax v odbore.
Znalosti 3D CAD, používame Creo a Fusion 360
Prehľad v technických normách z oblasti strojárstva.
Aktívny vodič, vodičský preukaz skupiny B.
Hľadáme človeka, ktorému záleží na kvalite svojej práce a je ochotný na tom pracovať.

Zaujala Vás táto ponuka? Pošlite životopis.
Volajte, píšte: 0917 074 200, hr@rais.sk

Meno:

RAIS Slovakia, s.r.o.

Telefón:

091... zobraz číslo

Lokalita:Mapa082 53 Prešov

Videlo:

305 ľudí

Mzda/plat:

1 500 €