Hlavná stránka > Práca > Remeselné práce > Inzerát č. 163618234

Vodič s oprávnením CE / Lešenár

- TOP - [24.4. 2024]

Hľadáme šikovného samostatného vodiča s oprávnením CE na transport lešenia.

Náplň práce:
- Preprava materiálu (lešenia) po Rakúsku.
- Zaistiť bezpečnú prepravu nákladu a dodržiavanie dopravných predpisov.
- Riadenie a údržba vozidla.
- Nákladné a vykladanie materiálu na miestach určenia.
- Práca s lešením.

Požadujeme:
- Platné vodičské oprávnenia typu CE.
- Pracovná Nemčina - nutná
- Prax s lešením.

Plat:
- 18€/hod Živnosť, možnosť pracovať aj na HPP

Miesto práce: Viedeň a okolie.
Termín Nástupu: Dohodou

V prípade záujmu nás kontaktujte.

Meno:

nábor

Telefón:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa123 45 Zahraničie

Videlo:

194 ľudí

Mzda/plat:

V texte