Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 163468354

Zmenový líder

- TOP - [12.4. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• riadi, organizuje a podporuje tímlídrov na oddelení a organizuje prácu
• kontrola prác operátorov na dosiahnutie cieľov a spolupracuje pri školení zamestnancov
•monitoruje prevádzkové a výkonnostné ukazovatele a vykonáva nápravné činností (plnenie plánu, kvality, FPY, OTDC )
• optimalizácia výrobného plánu a zodpovedá za dosiahnutie výrobných a výkonnostných cieľov
• tvorba zmenových reportov
navrhuje a iniciuje nápravné a preventívne opatrenia
• práca s ERP systémom WISE - sledovanie rozpracovanosti výroby, prevod podskupín, kontrola bookovania operátorov, kontrola plnenia výrobného plánu
• zástup Supervízora v jeho neprítomnosti
• zodpovedá za separáciu odpadov na zmene
• vykonáva kontrolu, dodržiavanie bezpečnostných a hygienických predpisov, zaisťuje potrebné OOPP a dbá o ich správne používanie
• vykonáva hodnotenie pracovníkov

Zamestnanecké výhody, benefit
• Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie,
• Možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti
• Kariérny rast
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Nefinančné benefity - firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročné prehodnotenie platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia, ... a iné

Požiadavky na zamestnanca
• stredoškolské bez maturity
• stredoškolské s maturitou
• nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore
•Technický / Strojárstvo, elektrotechnika, mechanik strojov a zariadení

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• znalosť normy IPC A 610
• práca s PC (MS Office)
• rozhodnosť, zodpovednosť
• základné vedomosti o systéme zoštíhlenia výroby (Lean production), 5S, Kaizen
• znalosť ERP systému
• ochota pracovať na 4 zmeny

Základná mzda od 7 EUR/hod.
Náš klient ponúka základnú mzdu minimálne 7,00 Eur/hod. brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávajú.

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám životopis emailom na info@pracask.sk, prípadne sa informujte telefonicky na čísle +421903 562 293.

Meno:

Lýdia

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:Mapa018 51 Ilava

Videlo:

187 ľudí

Mzda/plat:

V texte