Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 163398480

Odvetrané fasády/Pfosten Riegel- Nemecko, Rakusko

- TOP - [10.4. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Odvetrané fasády/Pfosten Riegel- Nemecko, Rakusko - 1
Odvetrané fasády/Pfosten Riegel- Nemecko, Rakusko - 2
Odvetrané fasády/Pfosten Riegel- Nemecko, Rakusko - 3
Odvetrané fasády/Pfosten Riegel- Nemecko, Rakusko - 4
Odvetrané fasády/Pfosten Riegel- Nemecko, Rakusko - 5
Ponúkame prácu montáž odvetravanej fasády v Nemecku a Rakusku

NÁPLŇ PRÁCE:
> montáž odvetravanej fasády,
> aplikovanie fólie a izolácie.
> montáž Pfosten Riegel/ Zasklievanie

MIESTO VÝKONU PRÁCE:
Nemecko- okolie Mníchova ,Frankfurt, Berlin, alebo podľa zákazky
Rakusko- Vieden a okolie

POŽADUJEME : Nemecko:
> živnosť minimálne 2 mesiace (A1 certifikát),
> prax a skúsenosti,
> vlastné auto (partia),
> komunikácia v nemeckom jazyku (aspoň jeden z partie )

PLATOVÉ PODMIENKY:
> plat: 3200€/4200€
> od 55 hodín /týždeň,
> turnusový system 3/1,4/2, alebo podla dohody
> zamestnávateľom zabezpečené ubytovanie,

> Platba 7/14 , 14/14 alebo podla dohody

Rakusko-

> Len TPP
> Prax a skúsenosti,
> Vlastné auto (partia),
> Komunikácia v nemeckom jazyku (aspoň jeden z partie )

> plat: 2200€/2800€ (podľa odpracovaných hodín)
> zamestnávateľom zabezpečené ubytovanie,plne hradene
> Výplata do 15teho nasledujúci mesiac

viac info- po telefone,email
tel.číslo- +421 948 069 535
+41 76 707 58 35

odvetravane fasady , pfosten riegel , odvetrane fasady , zasklievanie , montaž oceľovych konstrukcií

Telefón:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa085 01 Bardejov

Videlo:

617 ľudí

Mzda/plat:

V texte