Hlavná stránka > Práca > Financie a ekonomika > Inzerát č. 163377772

BREZNO Účtovník

- [3.4. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Náplň práce:
• Spracovanie odberateľských a dodávateľských faktúr
• Oceňovanie, evidencia a účtovanie majetku
• Zúčtovanie cestovných príkazov, stravných lístkov, záloh..
• Spracovanie ekonomických rozborov a prehľadov
• Participácia na zostavení ročnej účtovnej závierky a daňového priznania dane z príjmu PO
• Zodpovednosť za včasné a správne zaúčtovanie všetkých účtovných operácií a zabezpečenie dodržiavania účtovných a daňových termínov
• Sledovanie legislatívnych zmien týkajúcich sa účtovníctva a daní
Požiadavky na zamestnanca:
Vzdelanie: stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. Stupňa

Miesto práce: Brezno

Druh pracovného pomeru : plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) 1100 € + variabilná zložka v závislosti od skúseností a znalostí

V prípade záujmu prosím zaslať životopis na praca@2ts.sk

Meno:

praca

Telefón:

048... zobraz číslo

Lokalita:Mapa977 01 Brezno

Videlo:

199 ľudí

Mzda/plat:

1 100 €