Hlavná stránka > Práca > Obchod a predaj > Inzerát č. 163142456

PREDAJCA AUTOKARAVANOV

- [27.3. 2024]

Spoločnosť VICTORAUTO s.r.o. prijme do zamestnania: Predajcu autokaravanov
Miesto výkonu: Rimavská Sobota!
Pracovná náplň:
 hlavnou pracovnou náplňou je predaj autokaravanov, prívesov
 bežná administratíva a korešpondencia
 vedenie E-shopu, objednávok
 aktívne riešenie vzniknutých situácii
Požiadavky na uchádzačov o zamestnanie:
 Vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa
 znalosť maďarského jazyka na komunikatívnej úrovni výhodou
Počítačové znalosti:
Microsoft Word – základy
Microsoft Excel – základy
Osobnostné predpoklady :
Zodpovednosť
Samostatnosť
Flexibilita
 Prax v danej oblasi, technické zručnosti – výhodou

Mzda od 1000 € - 1200 €

Životopisy prosím posielajte na e-mailovú adresu: knaus1.victorauto@gmail.com

Meno:

Victorauto

Telefón:

094... zobraz číslo

Lokalita:Mapa979 01 Rimavská Sobota

Videlo:

357 ľudí

Mzda/plat:

V texte