Hlavná stránka > Práca > Ostatné > Inzerát č. 162969858

Novinár, redaktor

- TOP - [30.3. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Hlavné správy hľadajú novinára pre Bratislavu

Požiadavky na zamestnanca:

Vysoká škola (nemusí byť žurnalistika) alebo prax v médiách.

Nevyhnutné je mať prehľad v slovenskej politike, zaujímať sa o politiku a politické dianie

Pred osobným pohovorom budeme vyžadovať napísanie dvoch článkov na zadané témy.

Ponúkaná mzda je 1600,- eur v hrubom na TPP alebo 1900,- eur na živnosť

Náplň práce:

Ide o klasickú novinársku prácu - tlačovky, rozhovory, analytické články, komentáre. Presnú náplň práce stanovíme po dohode podľa schopností a silných stránok uchádzača.
Budete komunikovať s politikmi a tlačovými hovorcami.
Zúčastňovať sa na tlačových konferenciách a robiť rozhovory
Písať články a točiť reportáže

Začiatočníkov potrebné zručnosti radi naučíme

Ide o veľmi zaujímavú prácu, s veľkým dopadom na spoločnosť, pre najvplyvnejšie nezávislé médium na Slovensku

Kontakt:
Svoje životopisy posielajte na mail hlavnespravy@hlavnespravy.sk

Meno:

Róbert

Telefón:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa811 01 Bratislava

Videlo:

143 ľudí

Mzda/plat:

1 900 €