Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 162926715

Zvárač INOX

- [22.3. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Zvárač INOX
Krajina: Slovensko
Miesto výkonu: Nové Mesto nad Váhom
Nástup: Po úspešnej pracovnej skúške
Náplň práce:
zváranie oceľových plechov a konštrukcií podľa výkresu a technologického postupu
Typ zmeny: Jednozmenná
Požiadavky:
Z-M3, Z-T3, ISO 9606-1FM5
ID preukaz - bezpečnosť BOZP a lekárska prehliadka musia byť platné
Stravovanie: možnosť obedov
Plat: od 2200,00€
Benefity: - poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone povolania -
Záučná doba: 1 týždeň ( max. 40h)
Typ pomeru: len Živnosť ( splatnosť 14 dní od doručenia)
Poznámka: Štruktúrovaný životopis:personalne@scalibri.sk
Ak ťa práve táto ponuka nezaujala klikni na náš profil alebo stránku www.scalibri.sk

Meno: Personalista
Telefon: 0944111800
E-mail: personalne@scalibri.sk

Meno:

Personálne oddelenie

Telefón:

094... zobraz číslo

Lokalita:Mapa921 01 Piešťany

Videlo:

155 ľudí

Mzda/plat:

V texte