Hlavná stránka > Práca > Obchod a predaj > Inzerát č. 162910510

Predavač/-ka v Košeckom Dvore

- TOP - [23.4. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Ponuka práce - predavač/-ka v Košeckom Dvore
PREDAVAČ/-KA pre PD Košeca, a.s. – prevádzka KOŠECKÝ DVOR

Prijmeme do trvalého pracovného pomeru predavača / predavačku do podnikovej predajne kvalitného mäsa a mäsových výrobkov z vlastnej produkcie.

Viac informácií nájdete na stránkach www.pdkoseca.sk .

Požiadavky na pracovníka:

Požadované znalosti:

- skúsenosti s predajom mäsových výrobkov
- práca s registračnou pokladňou

Náplň práce:

- Komunikácia so zákazníkom pri predaji,
- Príprava a dokladanie výrobkov do pultov,
- Kontrola dátumov spotreby a starostlivosť o čerstvosť výrobkov,
- Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku (predajňa, sklad, WC),
- Práca s pokladňou,
- Zodpovednosť za finančnú hotovosť,
- Vybavovanie a spracovanie telefonickej, mailovej komunikácie so zákazníkmi,
- Spracovanie inventúry.

Podmienky:

- Platný zdravotný preukaz,
- Schopnosť pracovať v tíme a komunikovať s rôznymi typmi ľudí,
- Obsluha zákazníkov s úctou a profesionalitou,
- Vodičský preukaz sk. B (výhoda),
- Naozaj chcieť a vedieť pracovať.

Predpoklady: komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, dobrá komunikácia, flexibilita.

Za kvalitnú prácu ponúkame kvalitný plat.

Nástupný plat začne na 870 € mesačne. Po zaškolení až 1200 € mesačne.

Plus možnosť získať zaslúžené odmeny.

Naše benefity:

- finančný príspevok,
- výhody spojené s prevádzkou a predajňou,
- príjemné pracovné prostredie v dynamickom kolektíve.

Nástup možný ihneď .

Žiadosti so životopisom zasielajte mailom: info@pdkoseca.sk

Meno:

Andrea

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:Mapa018 31 Ilava

Videlo:

415 ľudí

Mzda/plat:

V texte