Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 162897195

ZÁMOČNÍK-stehár Opava s náb. BONUSOM 400 Eur

- TOP - [27.4. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

NÁPLŇ PRÁCE:
Skladá zvarencov podľa výkresovej dokumentácie
Pripravuje a stehuje zvarencov pre zváračov

POŽADUJEME:
- Vyučený v odbore
- Skúsenosti so stehovaním zvarencov podľa výkresovej dokumentácie
- Základný kurz zvárania CO2 (ZK 135 1.1)
- Paličský preukaz (ZP 311 1.1, novo ZP 81)
- Prax v odbore (min. 3 roky)
- Znalosť čítania a orientácie v technických výkresoch
- Samostatnosť
- Žeriavnícky a viazačský preukaz

PONÚKAME:
- Zamestnanie v silnej a prosperujúcej českej spoločnosti.
- Náborový príspevok 400 Eur po odpracovaní 2 mesiace.
- Zabezpečené ubytovanie v Opave /3km od podniku - platí sa 240Eur/mesiac/

MZDOVÉ PODMIENKY:
HPP: 10 Eur/hod netto
IČO: 13 Eur/hod

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala alebo máte nejakú otázku, kontaktujte nás odpoveďou na inzerát alebo priamo na e-maile: andreavohralikova@shjobs.cz prípadne na tel. 603346698

Meno:

Nábor 2

Telefón:

603... zobraz číslo

Lokalita:Mapa110 00 Česká republika

Videlo:

335 ľudí

Mzda/plat:

V texte