Hlavná stránka > Práca > Administratíva > Inzerát č. 162858010

Video content analyst s češtinou v LisaboneBez poplatkov

- [20.3. 2024]

Ponúkame zaujímavú pracovnú príležitosť ako Analytik obsahu videí so znalosťou češtiny v hlavnom meste Portugalska - Lisabone blízko najkrajších pláží západného pobrežia.

Tvojou náplňou práce bude:

- Prezeranie videoreklám na streamovacích platformách a rozhodovanie, či sa reklama riadi zmluvnými podmienkami, zákonmi a štandardami,
- Odstraňovanie kontentu nevhodných reklám,
Kontrola správ používateľov týkajúcich sa obsahu web stránok,
- Kontrola citlivého obsahu, ktorý zahŕňa nevhodný kontent.

Požiadavky na zamestnanca:
- Znalosť českého jazyka - materinský jazyk alebo plynulá znalosť
- Minimálne stredoškolské vzdelanie
- Znalosť anglického jazyka na úrovni B2
- Schopnosť dodržiavať postupy a robiť rozhodnutia
- Mentálna odolnosť/tolerovanie citlivého obsahu
- Analytické myslenie so silným dôrazom na detail

Ponuka

Pracovný úväzok je min. 40 hodín týždenne a viac. Práca je rozdelená na smeny.(nie nočné)

Platové podmienky:

od 14 000,- - 16 100,- Eur Brutto ročne + plus príspevok 2100,- až 2460,- benefit za znalosť jazyka + 5% ročný bonus
Príspevok na stravu - 7,63,- Eur denne
Príspevok na cestovanie - 700,- Eur ročne
Príspevok na ubytovanie - 2000,- Eur jednorázovo

Zamestnanecké výhody, benefity

- Portugalská pracovná zmluva (nie práca na živnosť)
- Bývaš a pracuješ blízko najkrajších pobreží Portugalska
- Ranné a popoludňajšie smeny od pondelka do nedele, 5 dní v týždni na týždennej rotácii s kolegami
- Zdravotné poistenie, životné poistenie a rodinný plán pre Vás a Vášho manžela/manželku/deti
- Dohoda o 2 mesačnom školení + zmluva na 1 rok na plný úväzok so skúšobnou dobou 30 dní
- Vynikajúci odmeňovací systém založený na skúsenostiach, zručnostiach a výkone
- Dynamický a kreatívny tím s pozitívnou a priateľskou atmosférou
- Súkromné zdravotné poistenie
- Asistencia relokačného tímu pri sťahovaní - bonus 2000,- eur na ubytovanie po prvom odpracovanom mesiaci

Informácie o výberovom konaní

Pohovor absolvuje uchádzač prostredníctvom hovoru cez Whatsapp, Teams alebo Zoom.

Ak ťa táto ponuka zaujala pošli nám svoj životopis v anglickom jazyku na e-mail: jwallnerova@gmail.com.
Pre viac info nás neváhaj kontaktovať - 0907 190 938 - Jana

Meno:

Jana Wallnerová

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:Mapa123 45 Zahraničie

Videlo:

84 ľudí

Mzda/plat:

V texte