Hlavná stránka > Práca > Marketing a reklama > Inzerát č. 162847088

Promotérka Tpp/dohoda- práca na celý rok

- [20.3. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Promotérka Tpp/dohoda- práca na celý rok - 1
Promotérka Tpp/dohoda- práca na celý rok - 2
Promotérka Tpp/dohoda- práca na celý rok - 3
Promotérka Tpp/dohoda- práca na celý rok - 4
Extra zárobok 40€/80deň/8h plus denné bonusy/príplatky ,sviatky/soboty/nedele.

Aktuálne obsadzujeme poslané 2 miesta do OC /na výstavy a ďalšie podujatia až do konca roka !

Rozširujeme náš tím asistentov predaja so spotrebným doplnkami pre širokú verejnosť.

Hľadáme pracovníkov na dlhodobú spoluprácu.
Viac možností výberu smien nižšie.

Naše pobočky sú umiestnené na Výstavach/v pasáži obchodných centier.

Náplň práce:
+ Predaj doplnkov zo sortimentu optiky/autodoplnkov/zdravia
+ Produkty sú prémiové a šetrné k životnému prostrediu
+ Aktívna komunikácia so zákazníkom
+ Drobná administratíva ( vedenie denných správ/reports✍️.
+ Práca v 2-3 člennom tíme. ‍♂️ ‍♀️ .

Ponúkame:
+ Základný plat 40€/80deň/8h .
+ Prémie /sviatky/víkendy .
+ Pravidelné školenia .
+ Firemný dress code: slušný pohodlný odev
+ bežné prestávky počas dňa/obed
+ pravidelná výplata 20ho v mesiaci
+ Firemné akcie⛳️
+ Možnosť kariérneho rastu

Požadujeme:
+ Minimálny vek 18 rokov
+ Komunikatívnosť

+ stredoškolské/ vysokoškolské vzdelanie

Možnosti spolupráce:

Odpracovať treba minimálne 2/3 dni(Dohoda),
Tpp 4/5 dni v týždni.
Vaše CV očakávame na náš
nrpraca.marketing@gmail.com

a po dôkladnom preštudovaní Vás budeme v krátkom čase kontaktovať

Meno:

Kika

Telefón:

094... zobraz číslo

Lokalita:Mapa949 01 Nitra

Videlo:

176 ľudí

Mzda/plat:

1 000 €