Hlavná stránka > Práca > Pohostinstvá a ubytovanie > Inzerát č. 162833604

Vedúci/a prevádzky

- [19.3. 2024]

Do zabehnutej reštaurácie v meste Stará Ľubovňa hľadáme spoľahlivého vedúceho, ktorý sa bude zapájať do pracovného procesu a využije naplno svoj potenciál.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- zabezpečovanie správneho fungovania služieb
- administratívne činnosti
- riadenie a kontrola činnosti výrobných
procesov
- zodpovednosť za dodržiavanie hygienických postupov, technologických výrobných postupov, gastronomických zásad a jednotných zásad obsluhy
- riadenie a kontrola zamestnancov prevádzky
- zapájanie sa do pracovného procesu
- naplno využiť svoj potenciál na prevádzke
Požiadavky na uchádzača:
- spôsobilosť (zdravotná a odborná)
- práca s PC, administratíva
- flexibilita
- ochota učiť sa nové veci
V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. 0907346990

Meno:

Ján Botta

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:Mapa064 01 Stará Ľubovňa

Videlo:

248 ľudí

Mzda/plat:

1 800 €