Hlavná stránka > Práca > Brigády > Inzerát č. 162785500

Kompletizovanie a balenie objednávok | Brigáda

- [18.3. 2024]

Hľadáme zdatných brigádnikov, ktorí nám pomôžu kompletizovať a baliť zákaznícke objednávky pre elektronický obchod s nábytkom a dekoráciami.

Pracovné zmeny:

1. Možnosť. Od pondelka do piatku v čase od 7:00 do 17:00 (v prípade odpracovania celých 5 dní v jednom z uvedených časov + 50/dochádzkový bonus);

2. Možnosť. Od pondelka do stredy v čase od 7:00 do 17:00 (v prípade odpracovania celých 3 dní v jednom z uvedených časov + 25/dochádzkový bonus);

3. Možnosť. Od stredy do piatku v čase od 7:00 do 17:00 (v prípade odpracovania celých 3 dní v jednom z uvedených časov + 25/dochádzkový bonus).

Aká je pracovná náplň?
Pracovnou náplňou sú manipulačné práce s tovarom ( nábytok a dekorácie ), skenovanie tovaru a baliace práce. Predchádzajúce pracovné skúsenosti nie sú podmienkou. Náš tím líder Vás rád v deň Vášho nástupu zaškolí. Práca so skenerom.

Odmena a výhody
Odmena je vo výške 5,00 za hodinu v hrubom vyjadrení počas pracovného týždňa.

Týždenné zálohy
Okamžitá možnosť nástupu
Priateľský pracovný kolektív
Profesionálny prístup
Agentúrny koordinátor
Zabezpečený pitný režim
Zabezpečenie pracovného oblečenia a pracovnej obuvi
Naše požiadavky
Fyzická zdatnosť
Manuálna zručnosť
Zodpovedný prístup
Pracovitosť
Spoľahlivosť
Pre koho je brigáda vhodná
Brigáda je vhodná najmä pre mužov ide o fyzicky náročnejšiu prácu. Brigáda je vhodná aj pre študentov vysokých škôl a absolventov.

Máte záujem?
Výborne! Vyplňte a odošlite elektronický formulár, ktorý je súčasťou tejto pracovnej ponuky alebo nám napíšte prostredníctvom e-mailu na info@dobrypracovnik.sk. Ďakujeme.

Meno:

Martina

Telefón:

004... zobraz číslo

Lokalita:Mapa831 04 Bratislava

Videlo:

370 ľudí

Mzda/plat:

5 €