Hlavná stránka > Práca > IT a telekomunikácie > Inzerát č. 162779842

Technik optických sietí

- [18.3. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Do nášho tímu prijmeme pracovníkov na pozíciu technik optických sietí

Podmienkou je osvedčenie podľa § 21,22 zmysle zákona č. 124/2006 Z. z. v nadväznosti na vyhlášku č. 508/2009 Z. z.

- Inštalácia a montáž optických káblových rozvodov do rodinných domov a bytových jednotiek, pripájanie zákazníkov na internet, TV a telefonovanie

- Inštalácia koncových zariadení na metalických a optických sieťach

- Satelity

- Zváranie optických vlákien pre optickú sieť

- Prevádzka a údržba dátových sietí a zariadení

- Dodržiavanie smerníc a pracovných postupov- Riešenie vzniknutých nedostatkov, porúch na sieťach

- Prípravné a výkopové práce

- Meranie a diagnostika služieb, sietí a zariadení

- Spracovanie technickej dokumentácie

- Komunikácia so zákazníkmi

Práca sa vykonáva v okolí: SA, NR, TT, TN, BA, ZÁHORIE

MZDA - 2500 - 5000 eur

Odborné náradie a školenie zabezpečíme

Zamestnanecké výhody, benefity
- firemné vozidlo

- firemný telefón

- pravidelné školenie

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)
Ostatné znalosti
Microsoft Excel - Základy
Gmail - Základy
Vodičský preukaz
B
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- komunikatívnosť

- zodpovednosť

- technické zručnosti

- počítačová gramotnosť

- ochota cestovať za prácou

- osvedčenie podľa §21, 22 zmysle zákona č. 124/2006 Z. z. v nadväznosti na vyhlášku č. 508/2009 Z. z.

Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Mladá, rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti optických a dátových sietí od ich budovania, udržiavania až po riešenie porúch. Medzi naše hlavné činnosti patrí taktiež obnova stĺpov telekomunikačného vedenia, čo spoločnosti dovoľuje jej vysoké technologické vybavenie.

Meno:

OPTIKOM s.r.o.

Telefón:

091... zobraz číslo

Lokalita:Mapa917 01 Trnava

Videlo:

359 ľudí

Mzda/plat:

3 500 €