Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 162677041

LEŠENÁR: Hľadáme nových kolegov

- TOP - [26.3. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

LEŠENÁR: Hľadáme nových kolegov - 1
LEŠENÁR: Hľadáme nových kolegov - 2
LEŠENÁR: Hľadáme nových kolegov - 3
LEŠENÁR: Hľadáme nových kolegov - 4
LEŠENÁR: Hľadáme nových kolegov - 5
Hľadáme nových kolegov: Práca na fasáde ale aj v priemysle.
-LEŠENÁROV
-VODIČOV skupiny C
-Angličtinárov a Nemčinárov - aj bez praxe, zaučíme vás v našich partiách.

Náplň práce:
-montáž a demontáž lešenia
-preprava lešenárskeho materiálu zo skladu na stavbu a späť.
Ponúkame:
-hodinová mzda od 18€ do 22€ ( v závislosti od praxe a skúseností)
-turnusy 3/1, 4/1 - prípadne podľa dohody
-ubytovanie plne hradené
-príspevok na cestu svojím autom SK-DE-SK 240€
-pracovné oblečenie dostanete od nás
-preplácanie cesty z ubytovania na stavbu a späť 0,25€ od km
-fakturácia vždy 15teho v príslušnom mesiaci za mesiac predchádzajúci
-možnosť zálohy po jednom odpracovanom týždni
A mnoho iného.
Práca prevažne južné a východné Nemecko. NEUSTÁLA PODPORA 24/7 OD NÁŠHO TÍMU
Požadujeme:
-prax minimálne dva roky, na vodiča 1 rok, komunikatívnosť, samostatnosť, tímový hráč,
spoľahlivosť a lojálnosť.
BUDEME RADI AK SA K NÁM PRIDÁTE.
t.č.: +421 911 429 313 mail: eduard.krsak@tk-construction.eu, office@tk-construction.eu

Meno:

Eduard Kršák

Telefón:

091... zobraz číslo

Lokalita:Mapa821 06 Bratislava

Videlo:

772 ľudí

Mzda/plat:

4 000 €