Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 162620956

Stolár/Tesár pre Švajčiarsko

- TOP - [21.3. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Stolár/Tesár pre Švajčiarsko - 1
Stolár/Tesár pre Švajčiarsko - 2
Stolár/Tesár pre Švajčiarsko - 3
Pracujete ako „Stolár -stavebný alebo anábytkár “ Taktiež dostupné pozície aj pre Tesárov, Montáže rôzneho charakteru od výroby a motnáž nábytku, až po tesárske práce na stavbach, strechy, pergoly, terasy, obláštenie budov a pod. montované a drevo domy. Práca na Švajčiarsku pracovnú zmluvu. Garancia pracovných hodín a zárobku. Možnosť krátkodobého alebo dlhodobého pracovného pomeru. Všetky úradné náležitosti v kompetencii zamestnávateľa, Ubytovanie zabezpečené za úhradu. Práca vhodná pre jednotlivcov prevažne.

Platové podmienky.
CHF33.00–CHF36.00/hod. „brutto“
CHF 5.720–CHF 6.240/mesačne(pri 40hod/týždni)
CHF 18.00/ diéty na deň „netto“
Plat zohľadnený podľa vašich odbornosti a praktických skúsenosti!
Mesačné vyplácanie (zálohy možne dohodnúť na firme)
Švajčiarska pracovná zmluva (zamestnanec).

Požiadavky.
Skúsený samostatný Stolár , Tesár (rôzne práce od nabytku po tesarke práce až po oblaštenie budovy)
Možnosť práce aj vo výrobe (pre tých čo majú skúsenosti)
Prax v obore minimálne aspoň 3 roky.
Vlastné auto nutnosť.
Preferuje sa znalosť NJ B1 level dohovoriť sa.
Kopia občiansky, vodičský (obojstranne).
Životopis zaslať v NJ jazyku.

Náplň práce.
Jedná sa o prácu na Švajčiarsku pracovnú zmluvu. Práca v spočíva prevažne v samotnej montážy, napr: nábytok, obklady, kuchynské linky, stavebná časť okenné rámy, zárubne, dvere, a iné pre konečného zákazníka. Možnosť práce vo výrobe, dielenská práca na strojoch a zariadeniach, pre tých ktorý majú skúsenosti vo výrobe a preferujú výrobu. Taktiež bežne dostupné práce pre stavebného stolára/tesára: montáže pre montované domy, zruby alebo drevo domy, strechy, krovy, pergoly , tersay, obklady, opláštenie budovy a pod. Požaduje sa skúsený a samostatný stolár/tesár s praxou aspoň 3 roky a viac. Znalosť NJ B1 level. Schopnosť sa dohovoriť v práci a na firme. Vlastné auto potrebné.

Prevádza & Pracovný čas.
Pracuje sa prevažne 40-50 h/týždenne.
Pracuje sa od Pondelok-Piatok.
Nadčasy možné po dohode so zamestnávateľom.

Ubytovanie.
Ubytovanie v nájomných domoch, byty, izba-penzióny, a pod.
Ubytovanie si hradíte od €600 – €800/mesačne spresníme na pohovore.
Po príchode na ubytovanie sa platí záloha.
Ubytovanie sú štandardne zariadené vybavené kuchyňa, internet, sprcha. (povlečenie si prineste vlastné)
Strava si zabezpečujete individuálne.

Transport.
Doprava z/do práce individuálne.
Vhodné mať auto na prácu.
Príchod do Švajčiarska na vlastné náklady.

Iné výhody.
Švajčiarska pracovná zmluva.
Dobré platové ohodnotenie.
Vyplácané diéty za pracovný deň.
Množstvo pracovný hodín !
Ubytovanie je zabezpečené za úhradu !
Asistencia Švajčiarskeho partnera s registráciou na úradoch.
Dlhodobá práca pre jednotlivcov aj partie.
Garancia pracovných hodín & zárobku !
Asistencia pri vrátení dani z štátov EU a CH

V prípade záujmu posielajte Životopis v NJ na info@job4uslova

Meno:

Martin

Telefón:

094... zobraz číslo

Lokalita:Mapa123 45 Zahraničie

Videlo:

991 ľudí

Mzda/plat:

6 240 €