Hlavná stránka > Práca > Technika a energetika > Inzerát č. 162578224

Fotovoltika - Pomocný Nemecky hovoriaci pracovník-Nemecko

- TOP - [20.3. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Dobrý deň, ovládate dobre nemecký jazyk hľadáte prácu?
Naša firma hľadá nemeckých hovoriacich pracovníkov aj bez pracovných skúseností na doplnenie k partii montérov na montovanie solárnych panelov rodinných domov striech.
Práca je iba na živnosť.
Naša firma pracuje súčasne na viacerých projektoch, čo nám umožňuje zabezpečiť Vám prácu celoročne.

Náplň práce:

Pracovník bude pridelený k partii, s ktorou bude pracovať a bude vykonávať montérske práce na strechách rodinných domov so solárnymi panelmi.
Komunikácia s domácimi/nemeckými partnermi.

Ponúkame:

Nástupný plat: 25 €/hod./kWp/podľa skúseností a ovládania jazyka.
Turnus: podľa dohody.
Fakturácia/Splatnosť: 7/14.
Ubytovanie zabezpečujeme a strháva sa z faktúry podľa dohody.
Firemné autá/mobily/PC zabezpečujeme spolu s pracovným náradím a s pracovným oblečením, všetko sa strháva sa z faktúry podľa dohody.
Nástup možný ihneď, alebo aj priebežne.

Požadujeme:

Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni.
Chuť pracovať.

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na email kde vyhovujúci kandidáti budú pozvaný na pracovný pohovor. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.

email: lcomplete.personalne@gmail.com

FB: Lcomplete-Building
IG: Lcomplete.building
Web:http://lcompletebuilding.eu/

Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov.

Meno:

Lcomplete building s.r.o.

Telefón:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa123 45 Zahraničie

Videlo:

489 ľudí

Mzda/plat:

V texte