Hlavná stránka > Práca > Management > Inzerát č. 162501876

Projektový a realizačný manažér

- [11.3. 2024]

V prípade záujmu o prácu v našej spoločnosti zasielajte svoje žiadosti so životopisom na jobs@seakenergetics.com. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Pracovná oblasť: Elektrotechnika a energetika
Miesto práce: Levočská 109, Prešov
Termín nástupu: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto): od 1700 €

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva:
o komunikáciu so zákazníkom
o výber dodávateľov pre dodanie tovarov a služieb
o vytváranie: cenových ponúk, projektových štúdií, energetických bilancií, výkaz výmerov, kalkulácií nákladov, spätných kalkulácií prezentácií, odberateľských zmlúv, dodávateľských zmlúv, evidencia zákaziek, evidencia reklamácií
o nákup vecných prostriedkov a ostatných spotrebných prostriedkov
o plánovanie realizácií
o riadenie činnosti zamestnancov na oddelení
o komplexná starostlivosť o súčasných klientov
o kontrola došlých faktúr v oblasti svojej právomoci
o poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom, riešenie reklamácií
o vyhodnocovanie produktivity počas realizácií
o koordináciu s oddelením obchodu časť logistika

Zodpovedá́ za:

o kvalitu a správnosť podaných informácií zákazníkom
o zodpovednosť za plnenie realizačného plánu
o dodržiavanie platnej legislatívy a ostatných právnych noriem spojených s realizáciami
o efektívne vynakladanie finančných prostriedkov v rámci realizácií

Kontroluje:

o dodržiavanie pravidiel BOZP, PO a PZS,
o dodržiavanie kvality výrobkov a služieb,
o správnosť vybavenia zákazky vrátane expedície,
o nakladanie s odpadmi v rámci odpadového hospodárstva.

oPožiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači s min. vzdelaním:

stredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
vzdelanie v odbore Elektrotechnika

oJazykové znalosti
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

oOstatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
MicroStation - Základy

o Osobnostné predpoklady a zručnosti
Komunikatívnosť, flexibilita, inovatívnosť, schopnosť zvládať stresové situácie, zodpovednosť, predvídavosť

Meno:

Ing. Ján Oravec

Telefón:

051... zobraz číslo

Lokalita:Mapa080 01 Prešov

Videlo:

223 ľudí

Mzda/plat:

1 700 €