Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do:
Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 162375484

Kúrenár - inštalatér

- TOP - [15.3. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Kúrenár - inštalatér - 1
Kúrenár - inštalatér - 2
Kúrenár - inštalatér - 3
Zdravím,

do nášho tímu hľadáme nových kolegov, inštalatérov, najlepšie zohrané dvojice s jedným nemecky hovoriacim.

Jedná sa o dlhodobý projekt v okolí mesta Bielefeld.

Náplň práce: Montáž tepelných čerpadiel značky VIESSMANN v rodinných domoch.
Ak nemáte skúsenosti so zapájaním tepelných čerpadiel, zaučíme vás.

Vyžadujeme:
Jeden z partie komunikatívna úroveň nemčiny
Prax v obore 2roky+
Skúsenosti s montážou kotolní výhodou
Živnosť a A1
Platný freistellung (pomôžeme zabezpečiť)
Vlastné náradie
Vlastné auto

Ponúkame:
Dlhodobá spolupráca na rôznych projektoch
Hodinová sadzba - 25€/hod závisí od skúseností
Splatnosť faktúr 14dní
Turnusy podľa dohody
Zabezpečené ubytovanie

Pre bližšie informácie volajte alebo píšte
tel./whatsapp: 0902 429 293

vyhľadavanie:
vodar kurenie kurenar inštalatér nemecko práca zahranicie tepelne čerpadlo viessmann

Meno:

Maroš

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:Mapa851 01 Bratislava

Videlo:

727 ľudí

Mzda/plat:

5 000 €
Užívateľ
Všetky inzeráty a hodnotenie užívateľa
ObľúbenéPridať do obľúbených
SpamOznačiť zlý inzerát
Chybná kategóraOznačiť chybnú kategóriu inzerátu
VytlačiťVytlačiť inzerát
FacebookZdieľajte na Facebooku
MailOdporučiť kamarátovi
PodobnéVyhľadať podobné inzeráty

Kontaktovať inzerenta e-mailom

Kontaktovať e-mailom môže iba overený užívateľ.
Overenie je zadarmo.

Vaše telefónne číslo *

Podobné inzeráty
Vodár/Kurenár - Nemecko Vodár/Kurenár - Nemecko - TOP - [27.4. 2024]
Ponuka práce pre: Vodár/Kúrenar Náplň práce: klasické vodarske a kúrenárske práce, sanita. Požiadavky: 1 z dvojice Pracovná Nemčina, ručné náradie, auto a prax. Odmena: 24€/hod. Ubytovanie je zabezpečené po dohode hradené Mesto: Berlín dlhodobo Nástup: po dohode Kontakt: +421948335997 dd.el ...

5 000 €
Zahraničie
123 45
120 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať