Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 162372453

Elektrikár-Elektromechanik - Údržbár

- TOP - [8.4. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• Pravidelná údržba elektrotechnických zariadení a zabezpečenie ich plnej funkčnosti.
• Vykonávanie pravidelnej kontroly jednotlivých zariadení podľa kontrolného plánu.
• Operatívne riešenie vzniknutých problémov elektrotechnických zariadeniach.
• Vedenie a pravidelná aktualizácia prevádzkových denníkov.
• Čítanie technickej dokumentácie a dodržiavanie pracovných postupov
• Pripájanie, zapájanie a odpájanie zásuviek, rozvádzačov, vypínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov a iných elektrických zariadení.
• Dodržiavanie predpisov bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci.
• Znalosť používania elektrikárskych nástrojov a prístrojov.
• Udržba a opravy elektrických častí strojov a zariadení
• Nastavovanie elektrických častí strojov a zariadení
•Práca podľa pokynov nadriadeného

Pracuje sa v 1 zmennej prevádzke. Pracovná doba je od Pondelka do Piatka, Sobota - podľa potreby alebo vyžiadania, pracovný čas 8 hodín denne, od 06:00 do 14:30

Výhody, benefity:
- práca v dynamickej spoločnosti
- práca na živnosť
- 16,00,-Eur/H
- platené prestávky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Stavebný priemysel

Požiadavky na pracovníka
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity alebo s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- samostatnosť,
- chuť pracovať
- zodpovednosť
- precíznosť
- skúsenosti s prácou na podobnej pozícii
- Skúsený elektrikár
- El. vyhláška spôsobilosti 22 alebo 23 podmienkou

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte telefonicky alebo na email: support@smartshell.eu.

Meno:

Stanislav

Telefón:

004... zobraz číslo

Lokalita:Mapa908 73 Malacky

Videlo:

914 ľudí

Mzda/plat:

16 €