Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 162344851

Fínsko - Bagrista/Strojník na výkopy fotovoltiky

- TOP - [29.3. 2024]

V spolupráci s overeným fínskym zamestnávateľom hľadáme pre prácu vo Fínsku strojníkov na obsluhu 5 až 10 tonových bagrov, pracujúcich na trvalý pracovný pomer priamo na fínsku pracovnú zmluvu.

Pracovná náplň:
Náplňou práce sú výkopy, položenie a spájanie optiky, následné označenie, zásypy a úpravy terénu do pôvodného stavu. Pracuje sa na verejných priestranstvách, v mestách Kuopio a Oulu ale aj mimo nich.

Zamestnávateľ ponúka tieto podmienky:
– Práca je na fínsku zmluvu na trvalý pracovný pomer.
– Mzda 16 až 19 eur na hodinu + príplatky za cestovanie a diéty, vybraným uchádzačom podmienky upresníme
– Pracuje sa 10 až 12 hodín denne
– Projekty bežia od Apríla do Decembra s turnusmi 3 týždne v práci 1 týždeň voľno
– Ubytovanie zabezpečí zamestnávateľ, nájom je sťahovaný až zo mzdy.

Toto sú požiadavky na vyhovujúceho zamestnanca:
– Prax pri práci na kolesových a pásových bágroch od 5 do 10 ton.
– Platné oprávnenie na prácu na 5 až 10 tonových bágroch a vodičský preukaz skupiny C
– Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, a schopnosť pracovať podľa výkresov.
– Ochota prejsť školením o bezpečnosti práce pri cestách a získať certifikát, ktorý vám zaplatí fínsky zamestnávateľ

Informácie o výberovom konaní:
V prípade záujmu pošlite životopis v anglickom jazyku na email info@inboxagency.sk a ozveme sa Vám. Váš životopis pošleme fínskemu zamestnávateľovi a absolvujete s ním telefonický pohovor.

Meno:

In Box Agency, s.r.o.

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:Mapa123 45 Zahraničie

Videlo:

1853 ľudí

Mzda/plat:

V texte