Hlavná stránka > Práca > Zdravotníctvo > Inzerát č. 162202154

Príjmeme zdravotnú sestru - ADOS

- [4.3. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
Podľa ukončeného vzdelania

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Výkon úkonov komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti v domácom prostredí pacientov všetkých vekových skupín, napr.:
− preväzovanie a ošetrovanie pooperačných rán, preležanín alebo iných poranení,
− aplikácia injekcií, infúzií,
− meranie a sledovanie tlaku krvi,
− odber krvi a biologického materiálu,
− ošetrovateľská rehabilitácia,
− nácvik k sebaobsluhe,
− starostlivosť o chorých s permanentným katétrom,
− starostlivosť o diabetikov a iné odborné ošetrovateľské služby.

Zamestnanecké výhody, benefity
jednosmenná prevádzka bez nočných služieb, práca v malom príjemnom kolektíve

Informácie o výberovom konaní
Všetkých prihlásených uchádzačov budeme kontaktovať. Bližšie info o ponuke na č. t. 0911965215– Mgr. Teminská

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
ošetrovateľstvo

Počet rokov praxe
2

Osobnostné predpoklady a zručnosti
empatia, flexibilita, schopnosť samostatného rozhodovania v teréne

Meno:

Teminská

Telefón:

911... zobraz číslo

Lokalita:Mapa040 11 Košice

Videlo:

426 ľudí

Mzda/plat:

V texte