Hlavná stránka > Práca > Administratíva > Inzerát č. 161998112

Ponuka práce: Asistent/ka

- TOP - [1.4. 2024]

Ponuka na pozíciu Asistenta/tky vo firme pôsobiacej v oblasti údržby vodoinštalácie, kúrenia a plynoinštalácie v BD

Hľadáme dynamického a zodpovedného Asistenta, ktorý sa pripojí k nášmu tímu. Práca  možná z pohodlia domova.

Náplň práce:

Administratívne práce: spracovanie podkladov zo zákaziek, príprava formulárov, kontrola výstupov od technikov , príprava podkladov pre fakturáciu.
Objednávanie termínov zákaziek
Pracovná doba:

2-3 hodiny/deň

Požiadavky:

Skúsenosť s prácou na počítači (Word, Excel, Outlook).
Precíznosť a zodpovednosť vo vykonávaní úloh.
Schopnosť pracovať samostatne a efektívne riadiť čas.
Schopnosť rýchlo sa prispôsobiť novým úlohám a situáciám.

Ponúkame:

Možnosť kariérneho rastu a rozvoja vo firme.
Príjemné pracovné prostredie v mladom a dynamickom kolektíve.
Flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu.
Možnosť odmien na základe vykonaných činností. (podrobnosti na osobnom pohovore)
Ak máte záujem pridať sa k nášmu tímu a podieľať sa na našom rastúcom úspechu, pošlite nám svoj životopis a motivačný list na adresu jurme@jurme.eu. Tešíme sa na vašu účasť!

Meno:

juraj

Telefón:

091... zobraz číslo

Lokalita:Mapa841 05 Bratislava

Videlo:

572 ľudí

Mzda/plat:

6 €