Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 140824344

LEŠENÁR, MONTÁŽNIK FASÁDNYCH LEŠENÍ.

- TOP - [22.8. 2022]

Náplň práce:
Montáž a demontáž fasádnych lešení.

Viac ako 17 rokov, sa spoločnosť 4 ESTATES s.r.o. venuje montáži/ demontáži a prenájmu fasádnych lešení. Spoločnosť patrí medzi stabilné spoločnosti v SR pôsobiace v oblasti montáží / demontáží, pranájmu fasádnych lešení a pojazdných hliníkových plošín, s pôsobnosťou na celom území SR.

Pozrite si náš web.

www.lesenia.com

www.4estates.eu

Žiadosti o prijatie do zamestnania zasielajte na
e -mail: michalko@4estates.eu, prípadne nás kontaktujte na
tel. čísle : 0903 509 900

Požiadavky na zamestnanca:

Vodičský preukaz
B
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Skúsenosti s montážou fasádnych lešení. Fyzická zdatnosť, pracovné návyky, skúsenosti zo stavieb. Práca vo výškach. Zodpovednosť, pracovná disciplína.
Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti

e -mail: michalko@4estates.eu,
prípadne nás kontaktujte na

Kontaktná osoba: Pavol Michalko
Tel.: 0903 509 900
E-mail: michalko@4estates.eu

Meno:

Pavol

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:Mapa974 05 Banská Bystrica

Videlo:

263 ľudí

Mzda/plat:

2 000 €
UžívateľVšetky inzeráty a hodnotenie užívateľa
ObľúbenéPridať do obľúbených
SpamOznačiť zlý inzerát
Chybná kategóraOznačiť chybnú kategóriu inzerátu
VytlačiťVytlačiť inzerát
FacebookZdieľajte na Facebooku
MailOdporučiť kamarátovi