Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 139460084

Elektrikari Nemecko/Hamburg Nastup ihned 23EUR/hod.

- [6.7. 2022]

Elektrikari Nemecko/Hamburg Nastup ihned 23EUR/hod. - 1
Elektrikari Nemecko/Hamburg Nastup ihned 23EUR/hod. - 2
Elektrikari Nemecko/Hamburg Nastup ihned 23EUR/hod. - 3
Elektrikari Nemecko/Hamburg Nastup ihned 23EUR/hod. - 4

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme 2 členné partie elektrikárov do Nemecka Hamburg.
Mesto: máme rôzne projekty po celom Nemecku.
Nástup: 20.07.2022
Práca je na živnosť
Bytové inštalácie, montovanie kanálov pre kably, ťahanie káblov v stúpačkách
Naše požiadavky:
- jeden musí vedieť dobre po nemecky z partie
- v päťčlennej partii môže byť aj jeden pomocník
- Skúsenosti el.inštaláciou v Nemecku
- Základné náradie a auto
- Živnosť minimálne 2 mesiace
-Prax minimálne 2 roky
-Práca na dlhodobo
Hodinová sadzba od 17/20 eur záleží podľa projektu v Nemecku, podľa skúsenosti, nemčinárovi vieme dať aj viacej, pomocníkovi menej.
Ubytovanie je hradené ale nie zabezpečene
Týždenne sa robí cca 55-60 hodín
Poprípade spokojnosti práca je na dlhodobo.
Zamestnanecké výhody, benefity
-Fakturácia týždňová splatnosť 7-14 pracovných dni.
-Turnusy dohodou.
Informácie o výberovom konaní
Nastúp do prace je 20.07.2022!
Ak ťa to čo čítaš oslovilo, neváhaj a daj nám vedieť. Tešíme sa!
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
1 - Základy
Vodičský preukaz
B
Prax na pozícii/v oblasti
1
Počet rokov praxe
2
E-mail: avvinsro@gmail.com
Tel.cislo 0907689288

Meno:

Daniel

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:Mapa085 01 Bardejov

Videlo:

169 ľudí

Mzda/plat:

4 000 €
UžívateľVšetky inzeráty a hodnotenie užívateľa